SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Tahir Kıran'dan açıklama: Malum takım demekte ne var?

FUTBOL | 03.10.2021 10:38

Bugün oynanacak Çaykur Rizespor Galatasaray maçı öncesinde başkan Tahir Kıran’dan önemli açıklamalar geldi. Kıran, "Malum takım" söylemine açıklık getirdi.

Tahir Kıran'dan açıklama: Malum takım demekte ne var?

Bugün oynanacak Çaykur Rizespor Galatasaray maçı öncesinde başkan Tahir Kıran’dan önemli açıklamalar geldi. Kıran, daha önce dile getirdiği “Malum takım” söylemine de açıklık getirdi.

Tahir Kıran’ın o sözleri:

“Sahaya gömeceğiz sözümde ne var? Rakibine sizi sahaya gömeceğiz diyemez misin? Ne var bunda? Biz elimizden geleni yapıyoruz. Ancak yine onlar aynı şekilde devam edeceklerse bilemem. Biz elimizden geleni yapıyoruz, zeytin dalı uzatıyoruz. Galatasaray camiasından gelenleri en güzel şekilde ağırlayacağız. Galatasaray camiasından dostlarımız var. Bir sıkıntı yok zaten. Suni bir gündem yaratılıyor, gerek yok. Olan problemlerimizi çözdük. Biz, Galatasaray camiasını Rize'ye davet ettik. Galiba iki kişi geliyorlarmış. Yemeğe davet ettik, onlar da nazik bir şekilde katılamayacaklarını belirttiler. Burak başkana da whatsapp'tan sesli mesaj gönderdim. 'Başkan gelmek istiyorsan bekleriz, başımızın üstünde yerin var' diye mesaj attım. Bizim herhangi bir husumetimiz yok.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya