SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cengiz'den Koç'a gönderme: TV'ye çıkıp ağlıyorsunuz

FUTBOL | 09.02.2020 21:13

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kasımpaşa maçından sonra çarpıcı açıklamalar yaparken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a öyle bir göndermede bulundu ki.

Cengiz'den Koç'a gönderme: TV'ye çıkıp ağlıyorsunuz

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz 3-0 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından başta ezeli rakipleri Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç ile ilgili olmak üzere sert ve önemli açıklamalar yaptı. İşte Cengiz'in açıklamaları...

"Ben biliyorsunuz sezon bitmeden pek konuşmayı sevmem. Olaylar öyle bir hale geldi ki konuşmak durumunda kaldım. Bu bir savaş değil. Rakiplerimiz bizim düşmanımız değil. Sadece renkler bizi ayırt ediyor.

'YETER Kİ GALATASARAY REKABETİ ONU AĞLATSIN'

Ben kötülük dilemem, gülmesini dilerim. Yeter ki Galatasaray rekabeti onu ağlatsın. Siz hem gülüyorsunuz ama tabiri caizse ağlıyorsunuz her gün TV'ye çıkıp...

Biz Rusya deplasmanındayken 17 takım adına, sadece 8 takımın imzaladığı bir bildiri yayınlandı. Buna imzasına atan, baş rollerden olan birisinin hakemlerla ilgili şikayette bulunmasına anlam veremiyorum. Hakemlerle ilgili olarak 'Onlar da insandır, hata yapabilirler' derken, hakemler melek mi oldu?

'TFF'YE NEYE DAYANARAK ARTTIRIM YAPTIĞINI SORUYORUZ'

Hangi maddeye dayanarak limit arttırımı yaptınız? TFF'ye bunu soruyoruz, öğrenmek istiyoruz!

Derbiyi kazanabiliriz, kaybedebiliriz. Yine kaybedebiliriz ama ben oraya kazanmaya gidiyorum. Samimi söylüyorum. Biz orada yenebiliriz, 6-0 yenildik. Onu da TV programı yaptılar. Orada Beşiktaş şampiyon olmuş, olabilir."

'HAK EDENİN KAZANMASINI İSTİYORUZ'

Ben bütün rakiplerimize saygı duyuyorum. Herkes büyük bir mücadele veriyor. Takımlar arasında bir denge var. Son düdük çalmadan mücadele bitmez. Hak edenin kazanmasını diliyorum. Hak edenin de Galatasaray olmasını istiyorum."

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya