SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cenk Tosun: 2-3 hafta sonra gerçek Cenk’i göstereceğim!

FUTBOL | 19.02.2021 17:59

Cenk Tosun, Asist Analiz’e yaptığı açıklamalarda 2-3 haftalık sürecin ardından tam olarak hazır olacağını ve asıl performansı ile takıma katkı sağlayacağını söyledi.

Cenk Tosun: 2-3 hafta sonra gerçek Cenk’i göstereceğim!

Ara transfer döneminde eski takımı Beşiktaş’a geri dönen ve ardından da ayağınız tozu ile 2 gol birden atarak taraftarları yeniden heyecanlandıran Cenk Tosun, Asist Analiz’e özel açıklamalarda bulundu.

“ASIL CENK TOSUN’U HERKES GÖRECEK”

Cenk Tosun, “İyi başladım fakat henüz tam olarak hazır değilim. 2-3 haftalık bir sürece ihtiyacım var. Bu 2-3 haftanın ardından asıl Cenk Tosun performansını herkese göstereceğim.” ifadeleri ile fiziksel olarak istediği seviyeye gelmesi için ihtiyacı olan süreye dikkat çekti.

“ABOUBAKAR İLE BİRLİKTE DE OYNARIM”

Golcü oyuncu, “Kimin oynadığının önemi yok. Önemi olan takımımızın kazanması. Aboubakar’da oynayabilir. Ben de oynayabilirim. Ya da daha önceki gibi birlikte de oynayabiliriz.” sözleriyle ise takım içindeki forma şansını değerlendirdi.

“BİZ KANATTA DA OYNAYABİLİRİZ”

Milli oyuncu ayrıca, “Aboubakar ve ben kanatta da oynayabiliriz. Sergen hoca görev verirse değişerek de kanat oynayabiliriz.” dedi.

KARTAL YİĞİT / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya