SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Chelsea’de maaş kesintisi yok

FUTBOL | 25.04.2020 23:24

Koronavirüs nedeniyle finansal anlamda batan bazı kulüpler tasarruf modellemelerine giderken; Chelsea maaş kesintisine gitmeyeceğini açıkladı.

Chelsea’de maaş kesintisi yok

Koronavirüs, tüm dünyayı finansal anlamda etkilediği gibi, futbol sektörüne de derinden damga vurdu. Birçok kulüp personelleri ve futbolcularıyla maaş indirimi konusunda anlaşmalar yaptı ve buna göre modellemeler dizaynladı. Bu bağlamda Premier Lig’de de bazı kulüpler radikal kararlar aldı. Fakat dünyanın sayılı zengin kulüplerinden biri olan Chelsea, söz konusu bir maaş kesintisine gitmeyeceklerini açıkladı.

KESİNTİ VE ÜCRETSİZ İZİN YOK

Kulüpten yapılan açıklamada; hiçbir futbolcuda maaş kesintisine veya ertelemesine gidilmeyeceği, bunun yanında takımda çalışan personellere de ücretsiz izin verilmeyeceği duyuruldu. Londra ekibi yaptığı açıklamada aynı zamanda; Ulusal Sağlık Hizmetleri’ne verilecek olan yardımın da devam edeceğini ekledi.

İngiltere Premier Lig'de daha önce Watford, Southampton, West Ham United ve Sheffield United maaş ertelemesi, Arsenal ise maaş kesintisi yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya