SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Chiellini, Mario Balotelli’den özür diledi

FUTBOL | 12.05.2020 22:48

Yayınladığı otobiyografi kitabında eski takım arkadaşı Mario Balotelli’yi sert bir dille eleştiren Giorgio Chiellini, daha sonra özür dileyerek hata yaptığını açıkladı.

Chiellini, Mario Balotelli’den özür diledi

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı otobiyografi kitabı sonrasında oldukça eleştirilen Giorgio Chiellini, aldığı tepkilerden sonra özür diledi. Kitapta eski Galatasaraylı Felipe Melo ve İtalya Milli Takımı’ndan arkadaşı olan Mario Balotelli’yi oldukça sert bir dille eleştiren Chiellini, iki futbolcu tarafından topa tutulmuştu.

2013 Konfederasyon Kupası’ndan sonra milli takımda Balotelli’nin gösterdiği davranışlar nedeniyle bir tokadı hak ettiğini söyleyen Chiellini, İtalyan golcünün takıma saygı göstermediğini söylemişti. Bu ifadelerden sonra Balotelli, Chiellini’ye şu cevabı vermişti, “Sevgili Chiellini, yüzüne karşı konuşmam gerekecek. Buna cesaretim var. 2013 yılından beri insan gibi davranacak zamanınız vardı ama davranmadınız. Erkek gibi davranmıyorsun, tuhaf bir kaptansın.”

Yaşananlar üzerine İtalya’da bir televizyon programının canlı yayınına katılan ikili, buzları eritti. Programın sunucusu, canlı yayının başında Balotelli’den Chiellini’ye gönderilen bir imzalı formayı gösterdi. Bu anlar üzerine Balotelli, “Hiç beklemiyordum, beni bir anda sırtımdan bıçakladın ama seni hala seviyorum adamım” dedi.

Sonrasında Chiellini, canlı yayına bağlandı. Videokonferans yöntemiyle konuşan iki futbolcu, buzları yavaşça eritti. Balotelli, Chiellini’ye şaka yaparak “Hayatımda ilk defa bir şeyi batıran ben değil sen oldun. Bu sefer ben bir şey yapmadım! Beni negatif olarak suçladın ama öyle biri değilim. Ben gördüğün gibi her zaman şaka yapan biriyim” ifadelerini kullandı.

Chiellini, Balotelli’ye yanıt olarak, “Seni kıskandım dostum, bu hayatta gelişebilmek için hata yapmak gerekiyor. Kitabımda bir hata yaptım ve artık ders aldım. Kitaba bir eleştiri katmak istedim, yazmamak olmazdı. Tüm sorumluluk benim. Her gün yaptığım hatalardan ders alıyorum” söylemlerinde bulundu.

Chiellini, dolaylı da olsa; bu ifadelerden sonra ‘saygısız’ olarak sıfatlandırdığı Felipe Melo’dan da özür dilemiş oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya