SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Christian Cueva, Santos taraftarını evire çevire dövdü

FUTBOL | 12.08.2020 12:39

Brezilya basını; Yeni Malatyaspor'un çiçeği burnunda transferi Christian Cueva'nın Santos taraftarını evire çevire dövdüğü anları aylar sonra gün yüzüne çıkardı.

Christian Cueva, Santos taraftarını evire çevire dövdü

Yeni Malatyaspor'un Santos'tan 1 sezonluğuna kiraladığı Christian Cueva'nın transferinin ardından Perulu'nun Brezilya'da çıkardığı kavga görüntüleri; tozlu raflardaki yerinden tekrar çıkarıld... 28 yaşındaki oyuncu, bundan aylar önce gittiği bir eğlence kulübünde Santos taraftarıyla ağız dalaşına girmişti. Devam eden karşılıklı atışmalar kavgaya dönmüş ve Cueva, taraftarı evire çevire bir güzel dövmüştü.

Perulu yıldız, "Bana şişe atan birisine karşı sadece kendimi savundum. İnsanlar, tanınan birisi olarak bu şekilde tepki vermemem gerektiğini sözylüyor. Böyle bir şey söz konusu değil, bana saldırıda bulunan kişiler her zaman karşılığını bulacak" ifadelerini kullanmıştı. Olayın ardından taraftarlarla arası açılan 28 yaşındaki oyuncu, devre arasında apar topar Meksika'nın Pachuca takımına kiralanmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya