SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Çılgın Sayısal Loto nedir ve hangi günler çekiliyor?

| 02.08.2020 16:47

Milli Piyango'nun yeni sistemi Çılgın Sayısal Loto hakkında tüm detaylar haberimizde....

Çılgın Sayısal Loto nedir ve hangi günler çekiliyor?

Her yıl milyonlarca insanın zengin olma hayallerini süsleyen Milli Piyango yepyeni bir organizasyonla karşımıza çıkıyor. Milli Piyango, Sayısal Loto, Şans Topu, Kazı Kazan gibi oyunlar bu yeni sistemde online ve uygulama üzerinden oynanabilecek.

Peki bu yeni sistemde bizleri neler bekliyor? Tüm detaylar haberimizin içerisinde…

MİLLİ PİYANGO’NUN YENİ ADI NE OLDU?

Milli Piyango’nun yeni adı Çılgın Sayısal Loto oldu. Oyunu online ve uygulamaların dışında bayilerden de oynayabileceksiniz. Bu yeni sistemde 6 numarayı doğru tahmin edenler en büyük ikramiyeyi kazanacak. Onun haricinde 5+1(Joker), 5, 4, 3 ve 2 adet numarayı doğru tahmin edenler de ikramiye kazanacak.

ÇILGIN SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLECEK?

Çılgın Sayısal Loto, haftanın 3 günü çekilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılacak. 3 Ağustos Pazartesi günü yapılacak olan çekilişte ise büyük ikramiye 50 milyon TL olacak.

KOLON ÜCRETİ NE KADAR OLACAK?

Çılgın Sayısal Loto’da kolon ücreti 3 TL olacak. İçerisinde 90 numaranın yer aldığı kolonlarda 6 numarayı seçerek büyük ikramiyeyi kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Kolonlarda bir veya birden fazla da oynama fırsatına sahip olacaksınız.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya