SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünlü spiker, futbol olmayınca eşinin yemek yapmasını anlattı

FUTBOL | 17.03.2020 16:40

Koronavirüsten dolayı liglere verilen arayı ünlü İngiliz futbol spikeri Clive Tyldesley, eşinin evinde yemek yapımını anlatarak değerlendirdi.

Ünlü spiker, futbol olmayınca eşinin yemek yapmasını anlattı

Koronavirüs dolayısıyla liglere verilen ara spor camiasını da yakından etkiledi. Ünlü spor insanları, virüsten dolayı evlerde kendini karantina altına aldı.

ÜNLÜ SPİKER MAÇ ANLATAMADIĞI İÇİN KENDİNİ YEMEĞE VERDİ  

FIFA serilerinden yakından tanıdığımız İngiliz ünlü futbol spikeri Clive Tyldesley, Ada’da liglerin ertelenmesinden dolayı maç anlatamayınca kendini yemeğe verdi. Ünlü spiker, eşinin lazanya yapımını anlatarak futbol heyecanını adeta mutfağa taşıdı.

Clive Tyldesley, futbol otoriteleri tarafından dünyanın en iyi spikeri olarak belirtiliyor. 65 yaşındaki spiker, şu anda ise ITV’de futbol yorumcusu olarak çalışmakta.

ADA’DA KARŞILAŞMALAR 4 NİSAN TARİHİNE KADAR OYNANMAYACAK

Ada’da bütün ligler koronavirüs nedeniyle 4 Nisan tarihine kadar ertelenmişti. Daha önceden seyircisiz olarak oynanması kararı alınan karşılaşmalar; Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta’nın virüs testinin pozitif çıkmasının ardından ertelenme kararı alınmıştı.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya