SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Correa'nın aşkı Cordero'dan olay paylaşım

FUTBOL | 20.04.2020 18:01

Joaquin Correa ile Desire Cordero aşkının arasına mesafe girdi. Seksi bir fotoğraf paylaşan İspanyol güzel sosyal medyada olay oldu.

Correa'nın aşkı Cordero'dan olay paylaşım

Karantina döneminde kulüpler kapılarına kilit vurdu. Evlerine kapanan futbolcular, ilk santranın yapılacağı günü iple çekiyor... Uzlete çekilen yıldızlar, karantina döneminde kulüplerin kendilerine belirlediği idmanlar dahilinde çalışmalara ara vermeksizin devam ediyor.

Antrenmanlardan arta kalan kısımlarda ailelerine vakit ayıran yıldızlar, sosyal medyada mutluluklarını paylaşmaktan geri kalmıyorlar. Aşklarından uzak düşenlerin ise vay haline... Kimisi Ferhat'ın dağları delip Şirin'e kavuşması gibi bu yolda önemli uğraşlar verdi.

Örneğin; Real Madrid'in Sırp yıldızı Luka Jovic, aşkı Sofija Milosevic için karantinayı delip soluğu Sırbistan'da almıştı. Hapis cezasını bile göze alan 22 yaşındaki santrfor, Sırbistan'da gündemi haftalarca meşgul etmişti.

'Küçük Ferhat' Luka Jovic, aşkı için hapsi bile göze alırken sevdiceğinden uzak düşen oyunculardan birisi de Lazio'lu Joaquin Correa...

Geçtiğimiz sezon Sevilla'dan ayrılıp Lazio'nun yolunu tutan 25 yaşındaki forvet, aşkı Desire Cordero'dan uzak kaldı. Biri Roma'da diğeri de Sevilla'da kalan aşıklar, birbirlerine hasret kaldı. Öyle ki; İspanyol güzelin Instagram'dan son paylaştığı fotoğraf acaba ayrıldılar sorularını gündeme getirdi.

Desire Cordero'nun Instagram'daki seksi paylaşımının altına adeta yorum ve beğeni yağdı. Bu fotoğrafın Joaquin Correa ile Desire Cordero arasındaki aşkın bittiği sorularını hemen akıllara getirdi. Takipçilerinin; 'ilişkiniz sona mı erdi' sorusunu İspanyol güzel, şu karşılığı verdi: "Hepiniz yanılıyorsunuz arkadaşlar. Biz hala birlikteyiz. Zaman sorun değil."

 

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya