SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Courtois: Barça’nın şampiyon olması adil olmaz

FUTBOL | 05.05.2020 19:05

Real Madrid’in başarılı file bekçisi Thibaut Courtois, sezonun tamamen sonlandırılarak Barcelona’nın şampiyon ilan edilmesi yönünde alınacak bir kararın adil olmayacağını savundu.

Courtois: Barça’nın şampiyon olması adil olmaz

Real Madrid’in Belçikalı kalecisi Thibaut Courtois, La Liga’nın geleceğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı eldiven, yeni tip koronavirüsün ardından La Liga’daki futbol sezonunun tamamen sonlandırılarak lider Barcelona’nın şampiyon ilan edilmesi yönünde alınacak olan kararın, adil olmayacağını ifade etti. Belçika basınına konuşan kaleci, lider Barcelona’nın kendilerinden 2 puan önde olduklarını ve bu sezonun oynanması gerektiğini savundu.

“BİZ DE ŞAMPİYONLUĞUN EN CİDDİ ADAYIYIZ”

Lider Barcelona’nın 2 puan gerisindeki Real Madrid’in kalecisi Courtois, “Biz de şampiyonluğun en ciddi adayıyız. La Liga iptal edilirse, bu herkes için çok büyük şanssızlık olur. Önceliğimiz sağlık olmalı ancak şartlar el verdiği takdirde sezonu tamamlayabiliriz. Barça’yla oynadığımız ilk maçta berabere kaldık ama ikinci müsabakada kazandık. Onlardan daha iyi bir takımız. Barcelona’yı şampiyon ilan etmeleri adil bir karar olmayacaktır” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya