SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ronaldo’nun maaşı dudak uçuklattı

FUTBOL | 04.04.2020 23:05

Dünyanın en çok kazanan sporcularından biri olan Cristiano Ronaldo, kariyerinde 1 milyar dolar kazanan ilk futbolcu olarak rekor kıracak.

Ronaldo’nun maaşı dudak uçuklattı

Forbes dergisi, spor dünyasından en çok para kazanmış oyuncuları derlerdi. Dergide yer alan habere göre; Cristiano Ronaldo, spor hayatı boyunca 1 milyar dolar kazanma eşiğine en çok yaklaşan futbolcu olarak rekor kıracak.

Bu sezonda koronavirüs dolayısıyla maaşında kesintilere gitmesine rağmen 1 milyar dolar rekorunu kıracak olan Portekizli futbolcu, alanında bu miktara ulaşan ilk yıldız olacak.

TIGER WOODS VE FLOYD MAYWEATHER’IN ARDINDAN 3. OLACAK

Forbes dergisinde yer alan listeye göre; Cristiano Ronaldo, 1 milyar dolar kazanarak, golfçü Tiger Woods ve boksör Floyd Mayweather’ın ardından en çok para kazanan 3. sporcu olacak.

35 yaşındaki Ronaldo, kariyeri boyunca 1 milyar dolarlık bir maaşa ulaşarak, futbol alanında bunu başaran ilk sporcu olacak. Portekizli yıldız aynı zamanda, bu sezon koronavirüs nedeniyle maaşında kesintilere gitmesine rağmen bu rekoru kıracak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya