SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Cristiano Ronaldo, özel jetine bindi, Torino'ya indi

FUTBOL | 05.05.2020 10:42

Koronavirüsün patlak vermesinin ardından annesini bahane edip Portekiz'e kaçan Cristiano Ronaldo, 34 milyon Euro'luk özel jetiyle Torino'ya indi.

Cristiano Ronaldo, özel jetine bindi, Torino'ya indi

Çin'de patlak veren ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs, yıldız isimlerde endişe yaratmış, bazılarının ülkelerine kaçmasına neden olmuştu. Özellikle İtalya'da yıkıcı sonuçlar doğuran pandemi, Cristiano Ronaldo'da korkuya sebep oldu.

Juevmtus'tan takım arkadaşarı, Daniele Rugani, Blaise Matuidi ve Paula Dybala'nın koronavirüse yakalanmaları Portekizli yıldızın ilk uçakla soluğu ülkesinde almasına neden olmuştu.

Annesinin rahatsızlığını bahane eden 35 yaşındaki süper yıldız, 50 gün sonra İtalya'nın yolunu tuttu.

İlk zamanlar kendisini Madeira'daki malikanesine hapseden Ronaldo, ardından ne hikmetse korkusunu yenip kendisini sokaklara attı.

Karantina kurallarını çiğneyen yıldız oyuncu, sevgilisi Georgina Rodriguez ve çocuklarıyla Portekiz sokaklarında gezerken objektiflere takıldı.

Karantinayı birçok kez delen Ronaldo, müze ziyaretlerini de aksatmamıştı. Futbola başladığı takım olan Madeira'nın müzesini gezip sahasında da antrenmalar yapan 35 yaşındaki oyuncu, Portekiz basının hışmından kurtulamamıştı.

Müze ziyaretleri ve maske takmadığı için eleştirilen Cristiano Ronaldo, bu süre zarfında bir de ada satın alarak gündemi uzun süre meşgul etmeyi başarmıştı.

Juventus'un topbaşı yapmasıyla İtalya'ya dönme zamanı gelen Portekizli'nin Çizme'den ayrılışı gibi dönüşü de olay oldu.

Madrid'de bulunan 34 milyon değerindeki özel jeti, İspanyollar yetkililer tarafından üç kez durdurulunca; dönüş rötarlı oldu.

Çizme'ye sehayati, uçuş yasağına takılan Portekizli yıldız, özel izinle durumu çözdü ve dün gece itibarıyla İtalya'ya adım attı. Sevgilisi Georgina Rodriguez ve 4 çocuğuyla birlikte Torino'ya gelen Cristiano Ronoldo'nun 14 günlük karantina süreci de başlamış oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya