SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Tekrar özgür olmak istiyorum"

"Tekrar özgür olmak istiyorum"

Dünya futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Cristiano Ronaldo, verdiği röportajda şu anda yaşadığı özel hayatının problemlerinden bahsetti.

ITV'ye konuşan Portekizli yıldız, futbolda yaşadığı başarılar ile beraberinde gelen şöhretin ilk başlarda hoş olduğundan bahsederken sonrasında ise getirdiği zorlukları irdeledi.

Mahremiyet istiyorum

"Ünlü olmak ve başarılarınla gazetelerin manşetlerinde yer kaplamak harika bir duygu. Fakat geçen 15 yılın ardından insan biraz da mahremiyet istiyor. Son 10 yıl içinde gizliliğim tamamiyle gitti. Çocuklarımı parka bile götüremiyorum. Gittiğimiz zaman ise insanlar bir anda etrafıma geliyor ve bir şeyler söylemeye başlıyor. Ben, çocuklarım ve kız arkadaşım hepimiz rahatsız oluyoruz."

Tekrar özgür olmak istiyorum

"Halka açık bir insan olduğunda insan kendisi gibi davranamıyor ve böylece özgürlüğünü kaybediyor. Ben tekrardan kendim özgür olmak istiyorum."

Sahadaki duruşu ve başarı hırsından da bahseden Cristiano Ronaldo, çok farklı bir yol izlediğini belirtti.

Kazanmaya bağımlıyım

"Kariyerim boyunca kazanmak içi çok çalıştım. Yalnızca yetenek hiçbir zaman yeterli olmuyor. Ben kazanmaya bağımlı bir insanım. Rekorları kovalamıyorum, öyle olunca da onlar beni takip ediyor."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya