SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Firari' Ronaldo'nun keyfi yerinde!

FUTBOL | 06.05.2020 16:13

Cristiano Ronaldo, İtalya'dan kaçıp Portekiz'e sığınmıştı. Juventus'un oyuncusunu çağırınca CR7, 50 günlük devrialemini tamamladı ve Torino'ya döndü.

'Firari' Ronaldo'nun keyfi yerinde!

İtalya'da koronavirüs tam geçmese de yaşam normale dönüyor. Serie A'da verilen aranın sonuna geliniyor... Çizme'de birçok sporcuya bulaşan koronavirüs bazı istemeyen olaylara da yol açmıştı. Rugani, Matuidi ve Dybala, virüsten nasibini almış; Cristiano Ronaldo'nun başlattığı 'Büyük kaçış' Douglas Costa ve Gonzalo Higuain tarafından destek görmüştü.

Korkudan paniğe kapılan yıldızlar, soluğu ülkelerinde almıştı. Ailelerini öne süren Juventuslu oyunculardan ilk dönüş Cristiano Ronaldo'dan geldi. Annesinin rahatsızlığını öne süren Portekizli, pandemi bitene kadar dönmeyeceğini açıklamıştı. İtalya'da can kayıplarının düşmesi, kulüpleri sahaya indirdi. Juventus, futbolcularını çağırımca; 'Kaçak star' Çizme'ye döndü.

İtalya'dan ayrılışı olay olan Ronaldo'nun gelişi de bir o kadar sansasyonel oldu. 34 milyon Euro değerindeki jetiyle bir gece vakti Torino'ya iniş yapan 35 yaşındaki oyuncu, 14 günlük karantina dönemini geçirmek için evinin yolunu tuttu.

Ev dediğimize bakmayın... İki villadan oluşan saray gibi bir konut burası... Portekizli, Torino manzaralı lüks villasında; sevgilisi Georgina Rodriguez ve 4 çocuğuyla karantina döneminin startını verdi.

Cristiano-Georgina ikilisi; koronavirüsün patlak vermesinin ardından 50 günlük sürede 3. evlerine geçiş yapmış oldu.

Portekiz'deki evlerinin ardından artan salgın karşısında çareyi; Madeira'dan ada satın almakta bulan Ronaldo, ülkesindeki son günlerini burada geçirmişti. Soluğu İtalya'da alan Cristiano-Georgina ikilisi, şimdilerde Torino'daki lüks saraylarında vakit geçirmeye başladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya