SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cüneyt Çakır: Bu başarı hepimizin!

FUTBOL | 22.04.2021 19:55

EURO 2020’de görev yapacak olan Cüneyt Çakır, Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Çakır: Bu başarı hepimizin!

UEFA tarafından, EURO 2020’de görev yapacağı açıklanan Cüneyt Çakır, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda düdük çalacak 18 hakem arasında yer alan Cüneyt Çakır, "Bu noktaya gelmek de, bu istikrarı sağlamak da hiç kolay olmadı. Ancak ekip arkadaşlarımla hep çalıştık, hiç yılmadık ve hep konsantre olduk." ifadelerini kullandı.

ÜST ÜSTE ÜÇÜNCÜ KEZ AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA

Üst üste 3. kez Avrupa Şampiyonası’nda görev yapacağını da belirten tecrübeli hakem, "Avrupa’nın en büyük organizasyonunda bir kez daha görev alacak olmanın tarifsiz mutluluğunu yaşıyorum. 2012 ve 2016’nın ardından üst üste üçüncü kez Avrupa Şampiyonası’nda bulunacak olmanın gururunu yaşıyorum. Biz büyük bir aileyiz. Bu başarı hepimizin. Herkes bizi ve turnuvada yer alacak A Milli Takımımızı en iyi şekilde desteklesin, dualarını bizden eksik etmesin." şeklinde de konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya