SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mete Kalkavan, Cüneyt Çakır'ı çağırdı mı?

FUTBOL | 24.12.2019 19:33

Mete Kalkavan, Cüneyt Çakır'ı çağırdı mı?

Neslihan Ablay'ın sunumuyla Asist Analiz TV'de yayınlanan İkili Mücadele programında yorumcularımız Emre Bol ve Evren Turhan çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emre Bol, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbide tartışılan hakem kararlarıyla ilgili önemli bilgiler verirken; Evren Turhan Galatasaray'ın sezon sonunda yine ipi göğüsleyeceğini iddia etti.

"METE KALKAVAN PENALTI POZİSYONUNDA CÜNEYT ÇAKIR'I ÇAĞIRMADI!"

Asist Analiz yorumcusu Emre Bol, derbide tartışılan penaltı pozisyonuyla ilgili önemli bir bilgi verdi. Medyada çıkan iddiaların doğru olmadığını belirten Bol, "Mete Kalkavan penaltı pozisyonunda Cüneyt Çakır'ı çağırmamış. Bu %100 teyitli ve kesin bir bilgidir! Sinan Engin ağabey böyle demiyor ama penaltı pozisyonunda Mete Kalkavan'ın Cüneyt Çakır'ı çağırması gibi bir durum yok." ifadelerini kullandı.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'yi şampiyon yapmasını çok istediğini belirten Emre Bol, "Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'yi şampiyon yapmasını herkesten çok istiyorum. Çünkü şampiyon olan Fenerbahçe olacak. Kişiler önemli değil. Kimler geldi, kimler geldi geçti. İyi gittiği sürece, Beşiktaş maçındaki oyun devam ettiği sürece benden Ersun Yanal ile ilgili tek bir olumsuz laf duyamayacaksınız." dedi.

"AHMET NUR ÇEBİ'NİN DÜNKÜ AÇIKLAMALARINI BEĞENMEDİM"

Asist Analiz yorumcusu Evren Turhan, Ahmet Nur Çebi'nin dün basın toplantısında yaptığı açıklamaları biraz yumuşak bulduğunu söyleyerek, "Ahmet Nur Çebi'nin dünkü açıklamalarını beğenmedim. Kibar konuşmakla bu iş olmuyor. Cüneyt Çakır konusunda konuşacaksa masaya yumruğunu vurmalıydı." şeklinde konuştu.

"10 PUAN FARK VAR HALA KORKUYORLAR!"

Evren Turhan, Galatasaray'ın sezon sonunda şampiyon olacağını ve Fatih Terim'in her konuşmasında cezalandırıldığını belirterek, "10 puan fark var hala Galatasaray'dan korkuyorlar. Fatih Terim ne zaman konuşsa ceza veriyorsunuz. Demek ki bu puan farkı yine kapanacak. Ben de bunu söylüyorum. Tamam Galatasaray'ın şampiyon olmasını istemiyorsunuz ama bu kadar da gözümüze sokmayın. Böyle yapmaya devam ederlerse Galatasaray yine şampiyon olacak." değerlendirmesinde bulundu.

İkili Mücadele Programı'ndan öne çıkan diğer açıklamalar;

Evren Turhan: "Göztepe maçı büyük bir hayal kırıklığı ama yine de bitmiş bir şey yok."

Evren Turhan: "Galatasaray hep rakipleri uyutup şampiyon yapar. Bu sene de uyutup şampiyon yapacak."

Evren Turhan: "Fatih Terim medyada en çok eleştirilen teknik adam."

Emre Bol: "Galatasaray'ın bu sezon şampiyon olma ihtimali sıfır!"

Emre Bol: "Galatasaray'ın Mensah ile anlaşmayı vardığını çok net bir yerden duydum."

Emre Bol:  "Emre Belözoğlu ile Ersun Yanal arasında hiçbir problem yok! Söylenenler iftira. Emre'yi o gece aradım konuştum. Çok sinirliydi. 'Nasıl böyle bir şey olur' diyordu."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya