SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dağda mangal yapıp maçı izlediler

FUTBOL | 16.03.2020 11:41

Gümüşhanespor taraftarları, seyircisiz oynanan İnegölspor karşılaşmasını dağdan takip etti. 2. Lig’deki müsabaka 0-0’lık beraberlikle sonuçlandı...

Dağda mangal yapıp maçı izlediler

Gümüşhanesporlu taraftarlar TFF 2. Lig'inde, yeni salgın koronavirüs tedbirleri yüzünden yeni bir yöntem geliştirdi. Taraftarlar tutkunu olduğu takımlarının maçını dağ yamaçlarından ve yeşil sahayı gören zirve noktalarından takip etti.
 

TARAFTAR DAĞA ÇIKTI, KARŞILAŞMAYI TAKİP ETTİ

2. Lig Beyaz Grup’ta seyircisiz oynanan karşılaşmada Gümüşhanespor evinde İnegölspor'ı konuk etti. Mücadele yeni salgın nedeniyle seyircisiz oynanandı. Gümüşhanesporlular farklı bir yöntem kullanarak, mücadeleyi stadyumu gören dağın zirve noktalarına çıkarak izledi. Takımına olan tutkularını gösteren taraftarlar, stadyumu gören zirve noktalarında oturarak mücadeleyi izledi.

TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI KONUŞTU

Gümüşhanespor’un taraftar başkanı Miraç Koç, “Salgın problemi nedeniyle maçlar taraftarsız şekilde oynatılıyor. Stadyumdaki tüm tribünler taraftarlara kapalı şekilde. Gümüşhane dağlık bir şehir. Bunu bazen avantaja olarak görüyoruz. Yamaçlara çıkıyoruz. Takımızı destekliyoruz. Gümüşhanespor’u yalnız bırakmayız” şeklinde konuştu. 

MANGAL YAPIP ÇAY İÇTİLER

Karşılaşmayı dağda izleyen taraftarlar, bu krizi fırsata çevirip mangal ve çay yaparak takımlarını desteklemeye devam etti. Günün sonunda Gümüşhanespor ve İnegölspor 0-0’lık sonuçla puanları paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya