SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ronaldo'nun gol sevincini bu kez Dalot taklit etti

FUTBOL | 11.02.2020 17:30

Juventus'un yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun meşhur gol sevinci tüm dünyada trend olurken, birçok oyuncu da bu sevinci taklit ediyor.

Ronaldo'nun gol sevincini bu kez Dalot taklit etti

Dünyada birçok insan hatta bunlara futbolcular da dahil Cristiano Ronaldo’nun gol sevincini taklit ediyor. Bazen stadyumlarda bazen antrenmanlarda bazen sokaklarda birçok mecrada Portekizli’nin meşhur gol sevinci icra ediliyor. Daha sonra bu sevinçler sosyal medya platformlarında paylaşılıyor. Ronaldo’nun isminin bulunduğu her şey fazlasıyla popüler oluyor.

“Dalot’tan Ronaldo sevinci”

Bu kez yıldız oyuncunun gol sevinci trendine Diogo Dalot da katıldı. Manchester United idmanında Portekizli Dalot, Ronaldo’nun gol sevincini taklit etti. Bu sevincini Juan Mata ve Anthony Martial ile paylaşan genç oyuncu, Manchester United’ın sosyal medya ekibinin de dikkatini çekti. 20 yaşındaki genç oyuncunun kayıt altına alındığı görüntüler sosyal medyada yayınlanırken, video kısa sürede en çok izlenenler kategorisine ulaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya