SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Comolli'den flaş Falette açıklaması!

FUTBOL | 09.01.2020 12:15

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Falette transferi ile alakalı iddialara yeni açtığı twitter hesabından yanıt verdi.

Comolli'den flaş Falette açıklaması!

Fenerbahçe, devre arasındaki ilk transferini gerçekleştirdi. Eintracht Frankfurt'tan Gineli savunmacı, Simon Falette sezon sonuna kadar kiralandı...

27 yaşındaki oyuncu, Çubuklu'yu giyse de sarı-lacivertli taraftarlar bu transferden hiç de hoşnut değil. Marcos Rojo, Juan Jesus, Simon Kjaer, Welinton gibi isimleri bekleyen taraftarlar, bu sezon sadece 1 kez forma giyen Falette transferiyle adeta kazan kaldırdı.

TARAFTAR KAZAN KALDIRDI

Fenerbahçe'deki ikinci sezonunu geçiren Damien Comolli, yaptığı transferlerle bir türlü camiayı mutklu edemedi gitti. Geçtiğimiz sezon Diego Reyes, Michael Frey, Miha Zajc gibi transferlerin altından imzası olan Fransız futbol adamı, Marco Fabian'ı İstanbul'a getirmişti. Taraftarların tepkisi karşısında Meksikalı oyuncunun transferinden vazgeçildi.

Bu sezon başında da Ersun Yanal'ın Mert Çetin ve Welinton'u istemesine rağmen Zanka ve Adil Rami ikilisini takıma getiren Comolli, Simon Falette transferiyle yine Fenerbahçe'de ana gündem maddesi haline geldi. Gineli'nin bağlı olduğu transfer şirketi olan; Rogon Menajerlik Şirketi ile Comolli arasında olan ilişki sorgulanır oldu.

ROGON İLİŞKİSİ '?' OLUŞTURDU

Comolli döneminde yapılan transferlerdem Tolga Ciğerci, Luiz Gustavo'nun yanı sıra takımdan gönderilen Diego Reyes de Rogon'a ait bir isimdi. Üzerine yine aynı şirketten Falette'nin gelmesi ve Ragon'un oyuncusu olan Jorsan Torunarigha'nın Fenerbahçe ile adının anılıyor olması Fransız futbol adamını hedef tahtasına getirdi.

Hem taraftarlar hem de bazı medya grupları tarafından Fransız teknik adamla Almanya meişeli şirket arasında ticari bir ilişkinin olduğu iddia edildi.

Damien Comolli'nin twitter hesabından yaptığı son dakika açıklamaları şu şekilde:

"Başkanımız Falette'nin transferine takıma katkıda bulunacağını inandığı için karar verdi. Faletti'yi transfer etmek için Rogon menajerlik şirketiyle bir görüşmem olmadı.

Bugün basında yer aldığı gibi Faletti'yi transfer etmek için Rogon menajerlik şirketiyle bir görüşmem olmadı. Rogon ajansı ile hiçbir ilişkim yok. Rogon'la sadece Tolga Ciğerci ve Gustavo transferleri için görüştüm.

Son olarak, Rogon ajansı ile kişisel ticari ilişkim bulunduğuna dair haberler yalandır ve böyle saçma iddialarda bulunan herkese karşı yasal işlemde bulunacağız. Büyük Fenerbahçe ailesine saygılarımla."

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya