SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Damien Comolli karamsar konuştu

FUTBOL | 20.04.2020 16:20

Fenerbahçe’nin eski sportif direktörü Damien Comolli, koronavirüsten sonra finansal sıkıntılar yüzünden transfer ücretlerinin düşeceğini söyledi.

Damien Comolli karamsar konuştu

Liverpool, Tottenham ve Fenerbahçe’nin eski sportif direktörü Damien Comolli, karamsar konuştu. Koronavirüsten ötürü futbol camiasının finansal anlamda derinden etkilendiğini söyleyen Fransız sportif direktör, bonservis ücretlerinin de düşeceğini açıkladı.

“PREMIER LİG’DE SADECE 3 TAKIMIN PARASI VARMIŞ”

Sky Sports News’e açıklamalarda bulunan Comolli, “Geçtiğimiz gün bir menajerle telefonda görüştüm. Bana Premier Lig’de sadece 3 kulübün transfer döneminde para harcayabileceğini açıkladı. Doğru mudur değil midir bilemiyorum. Fakat bir menajer böyle bir istihbarat aldıysa gerçeği yansıtabilir” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜK DÜŞÜŞ VAR”

Koronavirüsten sonra etkilenen futbol piyasası hakkında konuşan Fransız sportif direktör, “Transfer sezonu diğerleri gibi olmayacak, çok kısır geçecek. Çok daha az transfer olacak. Bu dönemde, takas ve kiralama yöntemleri göreceğiz. Transfer ücreti anlamında büyük bir düşüş var. Kriz bitmezse, daha birçok kulüp batma noktasına gelebilir. İlk maaşlarda indirim gördük, şimdi de bonservis ücretlerinde düşüş göreceğiz” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya