SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

David Platt'tan Galatasaray itirafı!

FUTBOL | 24.09.2020 16:43

David Platt, Roberto Mancini'nin Galatasaray'da çalıştığı dönemde kendisine yaptığı yardımcı antrenörlük teklifini reddettiğini açıkladı.

David Platt'tan Galatasaray itirafı!

Eski İngiliz futbolcu ve antrenör David Platt'tan yıllar sonra flaş bir Galatasaray itirafı geldi. Dünyaca ünlü teknik adam Roberto Mancini'nin Manchester City'de çalıştığı dönemde yardımcısı olarak görev yapan Platt, İtalyan hocanın Galatasaray'a gittiği zaman da kendisini yanında götürmek istediğini ancak bu teklifi reddettiğini söyledi.

The Athletic adlı internet sitesiyle özel bir röportaj gerçekleştiren 54 yaşındaki antrenör, "Teklifin geldiği an hâlâ hafızamda. Bir grup arkadaşımla birlikte Türkiye'deydim ve hayatın tadını çıkarıyordum. Hava güzeldi ve yazın ortasındaydık. Golf oynuyordum ve 16'ncı deliğe gelmiştim. Elimde golf sopasıyla birdie yapmaya doğru gidiyordum. Birden telefonum çaldı ve arayan Mancini'ydi." ifadelerini kullanırken sözlerini şu şekilde tamamladı:

"Kendisi bana 'Benimle geliyor musun?' diye sordu. O an sadece 'Bunu geri döndüğümde konuşalım.' diyebildim. Vuruşum berbat olmuştu. Sonra telefonu golf arabasının içine attığımı hatırlıyorum. Gerçekten attım çünkü vereceğim cevap belliydi. Bu teklifin hayatımı yıkacağını biliyordum. Futbolun insan hayatını nasıl ele geçirdiğini ve tükettiğini biliyordum. Ama bunun geri dönüşü olmayacağının da farkındayım."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya