SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Demirören jest yaptı, kampanyayı başlattı

FUTBOL | 18.03.2020 14:57

Beşiktaş'ın eski başkanlarından Yıldırım Demirören, yardım kampanyası için düğmeye bastı, siyah-beyazlılar için büyük bir jeste imza attı.

Demirören jest yaptı, kampanyayı başlattı

Mali açıdan sıkıntılı bir sürecin içinden geçen Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe'nin FenerOl Kampanyası'na benzer bir projeye imza atmak için kolları sıvamıştı. Hatta Beşiktaş'ın kuruluş tarihi olan 1903'e atıfta bulunup 19.03 yani 19 Mart'ı uygun tarih olarak belirleyen siyah-beyazlı yöneticiler, koronavirüs nedeniyle kampanyayı şimdilik rafa kaldırdı.

Yönetim tarafından oldukça önemsenen ancak yaşanan veba nedeniyle ileri bir tarihte yapılması planlanan projenin hatları belli olmaya başladı. Siyah-beyazlıları yakından takip eden acar muhabirimiz Kartal Yiğit, Asist Analiz'deki Beşiktaş Gündemi'nde yardım kampanyası adına flaş açıklamalara imza attı.

Projenin Beşiktaş için kısa vadede de olsa faydalı olacağının altını çizen Yiğit, "Bazı gelişmeler var. Beşiktaş'tan hatrı sayılır bir alacağı olan Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı yönetim ve Ahmet Nur Çebi'ye büyük bir jest yapıp Demirören Medya Grubu'nda yer alan Kanal D'nin kapılarını kulübe açtı.

Nasıl daha önce Fenerbahçe adına; ekranlarda bir kampanya düzenlendiyse eski başkan da jest yapıp Beşiktaş'a böyle bir imkan sunacak. Yıldırım Bey'in çok iyi bir Beşiktaşlı olduğunu biliyoruz. O da kulübü yalnız bırakmayıp TV'sinin kapılarını siyah-beyazlılar için açtı. Kanal D ekranlarında bir canlı yayına imza atılıp Beşiktaş'a para toplanacak" ifadelerini kullandı.

 

KARTAL YİĞİT ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya