SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fikret Orman geri mi dönüyor?

FUTBOL | 25.09.2019 17:26

Fikret Orman geri mi dönüyor?
Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman'ın ani istifası sonrası seçim için yapılacak hamleler merak konusuydu. 2. başkan Serdal Adalı mı, eski 2. başkan Ahmet Nur Çebi mi, son seçimde Orman'ın karşısına çıkacak Hürser Tekinoktay mı yoksa şu ana kadar hiç gündeme gelmeyen başka bir isim mi?
Siyah-beyazlılarda gündem tamamen yeni başkanın kim olacağını kilitlenirken TRT Spor'a konuşan Beşiktaş yönetim kurulu üyelerinden Deniz Atalay, Fikret Orman'ın göreve
devam etmesi yönünde baskı olduğunu söyledi.
Atalay'ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde

'TEPKİLER OLABİLİR AMA NAMUSUNA SÖZ SÖYLEMEK...'
"Geçen sezon son ana kadar şampiyonluk yarışının içerisindeydik. Taraftarlarımızda son dönemde "Paralar nerede?" diye bir algı oluştu.
Tepkiler olabilir ama bunlar başkanın haysiyeti ve namusuna karşı olursa bu kabul edilemez. Bir insanın başarısız olduğunu iddia ederek tepki gösterebilirsiniz ama "paralar nerede?" diyerek onun namusuna laf söylemezsiniz. Bu durum başkana rahatsızlık verdi ve böyle bir karar aldı.

'SEBA'DAN SONRA EN BAŞARILI BAŞKAN'

Hepimiz şaşkın ve üzgünüz. Beşiktaş'a başkan bulup, yetiştirmek kolay değil. Fikret Orman çıtayı çok yükseltti.
Ben Yıldırım Demirören'i de Süleyman Seba'yı da bilirim. Serdar Bilgili'yle de çalıştım. Fikret Orman 7/24 çalışan bir başkan.
Süleyman Seba'dan sonra gelen en başarılı başkan olduğunu düşünüyorum. Başkanın devam etmesi yönünde büyük bir baskı var.
Başkanın haklı tepkisiyle ilgili bizler de görüşme halindeyiz. İnsanlar telefon açıyorlar, kulübe gelip ağlıyorlar. Büyük bir baskı var.
Başkanın uğradığı haksızlığa karşı divanın da tepki göstermesi lazım. Bunun bir gelenek haline gelmemesi lazım."

'O ZAMAN SAHİP ÇIKSALARDI'

Başkanın duygusal patlamasını ortadan kaldırmak gerekiyor. Yönetim kurulu toplantısında bunu konuşacağız.
Biz yönetim olarak başkanın devam etmesini istiyoruz. Beşiktaş, tarihinin en önemli başkanlarından birine sahip.
'Beşiktaş'a sahip çıkarız' diyenler zaten yönetİmdeydi. Şimdi niye konuşuyorlar, o zaman sahip çıksalardı. Başkan zaten son dönemi olduğunu söylemişti.
Beşiktaş camiası, Fikret Orman'ın mesajını almasını istiyorum. Bir insan ölmeden mirasını paylaşır gibi herkes bir yerlerde toplantılar yapmaya başladı. Hiç şık bir şey değil bunlar.

'BAŞKANIN ÜZÜNTÜSÜ DEVAM EDİYOR'

Başkanın kırgınlığı ve üzüntüsü devam ediyor. Yapmış olduğu hizmetin karşısında uğradığı haksızlıklar için çok üzgün.
Bir kısım taraftarın yaptığı, camianın tepkisi değil.
Camia içerisindeki kurullar acil olarak duyarlılık göstermesi lazım.  Önümüzdeki süreçlerde başkan adayı olacak insanların samimiyetini göstermesi lazım. Ayrıca gazetelerde enkaz edebiyatı yapanlar enkazın altında kalırlar.  Beşiktaş büyük bir taştır, o taşın altında kalırlar."
 
 
 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya