SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, aday olmayacağını açıkladı!

FUTBOL | 07.05.2021 17:33

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, kulübün 31 Mayıs’taki olağan genel kurulunda aday olmayacağını açıkladı.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, aday olmayacağını açıkladı!

Spor Toto Süper Lig’den düşmesi kesinleşen Yukatel Denizlispor’un başkanı Ali Çetin, kulübün Haluk Ulusoy Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi. Çetin, kulüpte 3 yıldır görev yaptığını, verdiği mücadeleye rağmen takımın küme düşmesinin kendisini derinden üzdüğünü belirtti ve 31 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurulla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ali Çetin, "Pandemiden önce Denizlispor kötü yerlerde değildi. Herkes gibi biz de bu salgından derinden etkilendik. Bazı Anadolu kulüpleri, şehrin mücadelesiyle bunu başardılar, biz başaramadık. Çünkü bizim gücümüz bu kadardı. Tek başına sadece yönetim kurulunun mücadelesiyle de bu işin olamayacağını biliyorduk, bütün şehrin bilmesini diliyorduk. Yapamadık.” ifadelerini kullandı ve Yukatel Denizlispor’un küme düşme nedenlerine değindi.

Çetin, kulübün 31 Mayıs’taki olağan genel kurulunda aday olmayacağını ise şu sözlerle açıkladı:

"Birileri isteyince değil biz isteyince gideriz. Şimdi istiyoruz. Son düdüğe kadar kulübümüzün bayrağını sallayacağız. Kongre gününde çiçeklerimizle yeni gelen yönetimi karşılarız. Elimizden gelen desteği de veririz. Biz bu kulübün bir neferi olarak her zaman hazırız."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya