SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dev iddia: İtalya Serie A, Türkiye’de oynanacak!

FUTBOL | 17.04.2020 17:05

Fotomaç Gazetesi’nde yer alan özel habere göre, İtalya’da Serie A’nın yetkilileri kalan maçları Türkiye’nin Antalya şehrinde oynamaya sıcak bakıyor.

Dev iddia: İtalya Serie A, Türkiye’de oynanacak!

Koranavirüs tüm dünyada etkili olurken; özellikle Avrupa’da İtalya, bu durumdan çok etkilenmişti. Çizme’de karantina kararı alınsa da virüs nedeniyle ölümlere engel olunamadı ve ligler ertelendi.

Fotomaç Gazetesi’nde yer alan özel habere göre; İtalya Serie A’da ertelenen liglerin ne zaman oynanacağı belirsizken, sponsorların ‘Lig devam etsin’ baskısı nedeniyle çözüm arayan Serie A yetkilileri harekete geçti. Başka ülke ve şehirde ligin devam etmesini tartışan İtalyan yetkililerde gündeme ise Türkiye geldi!

KABUL EDİLİRSE TÜRKİYE’YE YILDIZ YAĞACAK!

Serie A yetkililerin planladığına göre; İtalya’nın dışında bir ülke ve şehir belirlenecek ve takımlar oraya götürülecek. Takımlar orada bir otele yerleştirilecek ve her oyuncu ayrı bir odada kalacak. İtalyan yetkililerin bu bağlamda Antalya şehrini öne çıkardığı öğrenildi. Antalya’nın öne çıkma sebebi ise bölgedeki otel ve saha çokluğu… Eğer İtalya’da federasyon bu planı onaylar; takımlar da kabul ederse, iş Türkiye’ye kalacak. Türkiye’de yetkililer bunu onaylarsa Serie A’nın kalan maçlarının Antalya’da devam etmesi gündemde.

Bu durum kabul edilirse; adeta Türkiye’ye yıldız yağacak. Ronaldo, Ibrahimovic, Dybala, Lukaku gibi yıldızlar Antalya’da top koşturacak.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya