SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dev iddia: Suarez Atletico’ya, Diego Costa Fenerbahçe’ye!

FUTBOL | 21.09.2020 16:47

İspanyol basını, Atletico Madrid ile anlaşan Luis Suarez’in transferinin gerçekleşmesi için Diego Costa’nın takımdan ayrılması gerektiğini yazdı.

Dev iddia: Suarez Atletico’ya, Diego Costa Fenerbahçe’ye!

İspanya basını müthiş bir iddia ortaya attı… Barça’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Luis Suarez’in, Atletico Madrid ile anlaştığı fakat bu transferin gerçekleşmesi için Diego Costa’nın Madrid ekibinden ayrılması gerektiği söylendi. Costa’nın en istekli taliplisi ise Fenerbahçe.

Hücum hattını revize etmek isteyen Atletico Madrid, mevcut kadrosunda bulunan Morata, Diego Costa, Nikola Kalinic ve Saponjic dörtlüsünden en az ikisiyle yollarını ayırmak istiyor. Bu doğrultuda forvet hattı için uzun süredir Diego Simeone’nin hayallerini süsleyen Uruguaylı forvet Luis Suarez’i kadrosuna katmak isteyen Madrid ekibinin, bu transferi gerçekleştirmesi için Diego Costa’nın yüksek maliyetinden kurtulması gerekiyor.

TEK ENGEL SUAREZ’İN 1 YILLIK DAHA SÖZLEŞMESİ OLMASI

Mundo Deportivo'nun haberine göre; Juventus’a transferi gerçekleşmeyen Suarez, Atletico Madrid ile anlaştı. Suarez tarafında tek engelin sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kala kendisiyle yollarını ayırmak isteyen Barcelona'dan kalan ücretini de almayı talep etmesi olarak gösteriliyor

TRANSFERİN ÇÖZÜLMESİ İÇİN KİLİT NOKTA FENERBAHÇE

Atletico Madrid cephesinde ise transfer çalışmaları kapsamında en önemli noktanın Diego Costa'nın maliyetinden kurtulmak olduğu belirtiliyor. Costa'nın maliyetine ilişkin noktada da gözler Fenerbahçe'ye dönüyor.

Mundo Deportivo, takımdan ayrılması istenen Diego Costa için henüz resmi bir teklif olmasa da Fenerbahçe'nin oyuncuya olan ilgisinden bahsediyor. Fenerbahçe'den henüz bir resmi temas yapılmamış olsa da Costa'nın takımdan ayrılması noktasında en önemli çözüm adayı olarak Fenerbahçe gösteriliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya