SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Diego Armando Maradona'nın ölümünde büyük ihmal!

FUTBOL | 02.05.2021 12:53

Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona'nın ölümünde doktorlarının büyük ihmalkarlıklarının olduğu ortaya çıktı.

Diego Armando Maradona'nın ölümünde büyük ihmal!

25 Kasım 2020 tarihinde Buenos Aires'teki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda eden Diego Armando Maradona ölümüyle tüm dünyayı büyük bir yasa boğmuştu. Arjantinli eski futbolcunun ölümünden sonra savcılık tarafından yürütülen soruşturmada ise şok bir gerçek ortaya çıktı.

20 tıp uzmanı tarafından hazırlanan ve dünyaca ünlü haber ajansı Reuters'ın ulaştığı 70 sayfalık raporda efsanevi ismin ölümünde doktorlarının ihmalkarlığının önemli bir rol oynadığı sonucuna varıldı. Öte yandan Maradona'nın vefatından 12 saat önce ciddi bir rahatsızlık geçirdiği ancak bunun sağlık ekibi tarafından uygun bir şekilde gözlemlenmediği belirtildi. 

Raporda kusurlu ve umursamaz olarak nitelendirilen doktorlar, El Diego'nun yaşama şansını kadere bırakmakla suçlandı. Uzmanlar, Maradona'nın ev yerine hastanede tedavi edilmesi hâlinde hayatta kalma ihtimalinin daha yüksek olduğu görüşünde de birleşti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya