SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'ın transfer gündeminde kimler var?

FUTBOL | 03.01.2020 15:56

Galatasaray'ın transfer gündeminde kimler var?

Milliyet Gazetesi Muhabiri Nevzat Dindar, Asist Analiz TV'de Neslihan Ablay'ın konuğu oldu. Galatasaray ile ilgili birçok kulis bilgisinin konuşulduğu programda Nevzat Dindar, sarı kırmızılıların transfer gündemiyle alakalı haberler paylaştı.

"MURILLO TERİM'İN LİSTESİNDE İLK SIRADA!"

Nevzat Dindar, Galatasaray'ın transfer listesinde olan oyunculara açıklık getirdi. Luyindama'nın gidişinin ardından stoper transferi yapılmasının kesin olduğu dile getiren Dindar, "Galatasaray bir stoper transferi yapacak. Murillo, Fatih Terim'in listesinde ilk sırada. Godin ile Galatasaray'ın ilgilendiği doğru. Diego Godin gelirse kimse hayır demez. Çok kaliteli ve klas bir oyuncu." ifadelerini kullandı.

"BELHANDA İÇİN HENÜZ GELEN BİR TEKLİF YOK"

Galatasaray'dan ayrılacağı konuşulan Younes Belhanda hakkında da konuşan Nevzat Dindar, oyuncu için herhangi bir resmi teklifin gelmediğini söyledi. Ancak Belhanda gittiği takdirde Teixeira ile görüşülebileceğini söyleyen Dindar, "Belhanda için şu an gelen bir teklif yok. Galatasaray'ın bir 10 numara arayışı var. Belhanda giderse Teixeira yüksek sesle konuşulabilir ama şu an için bahsedemeyiz. Maalesef henüz Belhanda ile alakalı bir teklif yok." şeklinde konuştu

"ONYEKURU 6 AYLIĞINA GALATASARAY'DA"

Ligin ikinci yarısında Galatasaray forması giyeceği söylenen Onyekuru hakkında da açıklamalarda bulunan Milliyet Gazetesi Muhabiri, "Onyekuru, Galatasaray formasını giyecek. 6 aylığına kiralandı. Anlaşma bitti." dedi.

Adı birçok takımla anılan Sekidika hakkında da bilgi veren tecrübeli muhabir, "Sekidika ile birçok takım ilgileniyor. Galatasaray oyuncu ile görüştü. Fenerbahçe ve Trabzonspor'un da görüştüğü söyleniyor. Oyuncunun menajeriyle konuştum. Erdinç Şehit'i aradım. Pazartesi günü geliyor ama önce Eskişehir ile anlaşılması lazım. Sayın Abdürrahim Albayrak da oyuncuyla görüştüklerini bana söylemişti." ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY YÖNETİMİ ARDA'YI ALMAYACAĞIZ DİYOR"

Galatasaray'da gündemin bir numaralı maddesi olan Arda Turan konusuna da açıklık getiren Dindar, "Dünkü Mustafa Cengiz & Fatih Terim zirvesinde Arda konusu kesinlikle gündeme gelmemiş. Çıkan haberler doğru değil. Galatasaray yönetimi bana ve birçok arkadaşa 'Arda'yı kesinlikle almayacağız' diyor. Arda Turan; Jimmy Durmaz'dan da, Emre Mor'dan da daha iyi yedek olur. Bu arada Emre Akbaba ikinci yarıda katkı verecek. Mart ayının ortasında Emre Akbaba, Galatasaray'ın vazgeçilmezleri arasında olur." değerlendirmesinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya