SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Diego Perotti'den Fenerbahçe'ye sitem!

FUTBOL | 12.09.2021 07:36

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra "Şimdi her şey hakkında doğruyu söylemekte özgürüm." diyen Diego Perotti kendisinden beklenen açıklamayı yaptı.

Diego Perotti'den Fenerbahçe'ye sitem!

Fenerbahçe'nin 2020 yazında Roma'dan kadrosuna kattığı Diego Perotti, Türkiye kariyeri boyunca yalnızca dört maçta süre alabilmiş ve rakip fileleri üç kez havalandırmıştı. Uzun süreli sakatlığı nedeniyle aylardır sahalardan uzak kalan Arjantinli futbolcu, Sarı Lacivertliler'deki sözleşmesinin feshedilmesinin ardından "Şimdi her şey hakkında doğruyu söylemekte özgürüm." ifadelerini kullanmıştı.

Şu anda boşta olan 33 yaşındaki yıldız isim, kendisinden beklenen açıklamayı ülkesinde yayın yapan Radio La Red'e verdiği röportajda yaptı. Deneyimli sol açık, Türkiye'de geçirdiği zorlu dönem ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Öncelikle sportif açıdan kötü bir tecrübe edindim. Çünkü tendomun yırtılmasından kaynaklı bir sakatlığım vardı. Şans eseri iyileştiğim bu sakatlığın ardından kulüpte benimle ilgili bir dizi olumsuz gelişme yaşandı. Kendimi terk edilmiş hissettim. Kendi kendime iyileşmek zorunda kaldım. Her şeyi tek başıma yapıyordum. Dürüst olmak gerekirse işin ekonomik boyutu en sonda geliyordu. Ancak toparlanmak için yanında birini bulamak ve kulübün ilgisizliği çok kötüydü. 

Kendi kendime çalışabilmek için fizyoterapist bulmak zorunda kaldım. Zira kulüp, bana el uzatmadı. Gün aşırı bir bez alıyor ve çalışmak için eve gidiyordum. Beni zaten takımdan ayırmışlardı ve geri dönsem bile oynama şansım yoktu. Bu durumda en iyisi sözleşmemi feshetmekti."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya