SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Dişçiden; Alpaslan'a tehdit: Sosyeteye rezil ederim seni!

FUTBOL | 02.09.2020 17:45

Göztepeli Alpaslan Öztürk, dişçisi tarafından tehdit edildi! İğneyi görünce; "Ağabey yapma" diyen Alpaslan'a doktoru, "Sesin çıkmasın! Sosyeteye rezil ederim seni" dedi.

Dişçiden; Alpaslan'a tehdit: Sosyeteye rezil ederim seni!

Göztepeli Alpaslan Öztürk, transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden birisi... Adı; Dört Büyükler ile anılan 26 yaşındaki oyuncu, İzmir ekibiyle yeni sezon hazırlıklarını sürdürmekte... Kişisel bakımına da önem veren Alpaslan, dişçi ziyaretlerini hiç aksatmıyor. Diş hekimi; Hüseyin Fahrioğlu'na giden yıldız futbolcu, bu anları Instagram hesabından paylaşmaktan geri kalmadı.

Dişçi koltuğuna oturan Alpaslan Öztürk ile Hüseyin Fahrioğlu arasında; komik diyaloglar geçti... İğneyi görünce; "Ağabey yapma! Yapma ağabey! Hüseyin Ağabey o nedir ya" demeye başlayan Öztürk'e; Fahrioğlu'nun cevabı; "Dur lan dur. Bir de bizi rezil edersin sosyeteye... Sesin çıkmasın. Seni rezil kepaze edeyim de gör... Öyle sahada topun peşinde koşmaya benzemez bu iş" karşılığını verdi. Yaşanan eğlenceli diyaloglar aynen şu şekilde oldu.

Bu arada Alpaslan Öztürk, ikizlerinin ardından bir kez daha baba olma sevinci yaşadı. Asist Analiz ailesi olarak başarılı futbplcuyu tebrik ederiz...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya