SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Djaniny’in morali yerine geldi!

FUTBOL | 13.10.2020 11:28

Belge sorunu nedeniyle geçici lisans çıkartmak için FIFA ile temasta olan Trabzonspor, Djaniny’e hafta sonu sahada olacağı konusunda güven verdi.

Djaniny’in morali yerine geldi!

Trabzonspor’un, Al Ahli’den transfer ettiği fakat transfer belgelerinin gecikmesi sebebiyle lisans çıkartamadığı Djaniny’in hafta sonu oynanacak olan Başakşehir maçında sahaya çıkabileceği öğrenildi. Lisans sorunu yüzünden oynayıp oynayamayacağını Trabzonsporlu yöneticilere soran 29 yaşındaki futbolcu, yöneticilerden, “Meraklanma FIFA’dan haber bekliyoruz, gün ve gün takipteyiz. İçin rahat olsun. Geçiçi oynama lisansın çıkacak. Cuma günü bu iş biter ve sende Cumartesi günü ilk maçına çıkarsın.” yanıtını aldı.

Bu cevapla golcü futbolcunun moralinin son derece yükseldiği ve Başakşehir’le oynanacak olan lig karşılaşmasını iple çektiği belirtildi. Transfer döneminin son günlerinde bedelsiz olarak Trabzonspor’a katılan Yeşi Burun Adalı futbolcu, 2018 yılında Al Ahli’ye tam 10.2 milyon Euro bedelle transfer olmuştu.

                                                                                                          HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya