SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Domagoj Vida'nın testi nasıl pozitif çıktı? Vida gerçekleri...

FUTBOL | 12.11.2020 13:33

Dün oynanan Türkiye - Hırvatistan maçının devre arasında Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirlenen Domagoj Vida gerçeklerini Asist Analiz açıklıyor.

Domagoj Vida'nın testi nasıl pozitif çıktı? Vida gerçekleri...

A Milli Takım’ın dün Hırvatistan ile oynanan maçın devre arasında Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle oyundan alınmıştı. Mücadelenin sonunda medyaya düşen bu haber herkesi şok etmişti. Asist Analiz, Vida gerçeğini tüm Türkiye’ye açıklıyor.

Testleri temizdi

Beşiktaş’ın üç gün önce açıkladığı 3 Covid-19 testinin pozitif çıktığı isimler arasında Domagoj Vida bulunmuyordu. Uluslar Ligi için Hırvatistan Milli Takımı’na katılan Vida, Türkiye maçından 2 gün önce yapılan Covid-19 testinin sonucu negatif çıkıyor.

Maç esnasında haber geliyor

Türkiye maçının oynanacağı gün 14 Kasım’daki İsveç maçının Covid-19 testleri yapılıyor. Türkiye - Hırvatistan mücadelesinin oynandığı esnada da Domagoj Vida’nın test sonucunun pozitif çıktığı belirleniyor ve acil olarak Hırvatistan Milli Takım yetkililerine bu durum bildiriliyor.

Dolayısıyla ilk yarı sahada bulunan Vida, ikinci yarı oyundan alınıyor.

Savunma çöktü

Hırvat stoper, Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle karantinaya girecek; Başakşehir maçında ise sahadaki yerini alamayacak.

Öte yandan Gaziantep FK müsabakasında sakatlık yaşayan Welinton’un da Başakşehir mücadelesinde yer alması beklenmiyor.

KARTAL YİĞİT / ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya