SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Domagoj Vida'ya Körfez'den sürpriz teklif!

FUTBOL | 15.05.2020 17:40

Beşiktaş'ın Hırvat stoperi Vida'ya bu kez de Suudi Arabistan teklif geldi. Vida, teklifi geri çevirerek siyah-beyazlılarda kalmak istediğini dile getirdi.

Domagoj Vida'ya Körfez'den sürpriz teklif!

Beşiktaş'ın maaş indirimi için pazarlıkları sürdürdüğü deneyimli savunmacı Domagoj Vida’ya Arabistan’dan teklif geldi. 

DOMAGOJ VİDA TEKLİFİ REDDETTİ

Siyah-beyazlıların, Hırvat stoperi Domagoj Vida, Arabistan’dan gelen teklif için kararını verdi. 31 yaşındaki savunmacı bu teklifi reddederek Beşiktaş’ta kalmak istediğini belirtti. Vida'nın takımda kalma isteği üzerine Beşiktaş Yönetimi, “Takımda kalmak istiyorsan ücretinde ciddi bir indirime gitmelisin, biz 3.4 milyon euro maaş veremeyiz” cevabını verdi.

HIRVAT STOPER DEĞİŞİLMEZ OLDU

Beşiktaş’ın 31 yaşındaki deneyimli Hırvat stoperi Domagoj Vida adeta takımın değişilmez ismi oldu. Tecrübeli savunmacı bu sezon Siyah-beyazlı formayı 32 maçta giydi. Bu maçların 31 tanesine ilk 11’de başlayan Hırvat stoper savunmada yaptığı müdahaleler ile beğeni topladı. Yaptığı başarılı müdahaleler ile rakiplerini durdurmayı başaran Domagoj Vida 4 tane de gol katkısı yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya