SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dorukhan Toköz'ün yeni durağı neresi? Menajeri açıkladı...

FUTBOL | 03.04.2020 12:34

Dorukhan Toköz'ün menajeri Necdet Ergezen, oyuncusuna Beşiktaş tarafından resmi bir sözleşme yenileme teklifinin gelmediğini açıkladı.

Dorukhan Toköz'ün yeni durağı neresi? Menajeri açıkladı...

Dorukhan Toköz’ün menajeri Necdet Ergezen, bir gazetede oyuncusuyla ilgili yapılan haberin doğruları yansıtmadığını ifade etti. Haberde; Beşiktaş’ın Dorukhan Toköz’ün sözleşmesini yenilemek için 1.1 milyon Euro teklif ettiğini ve beklemeye koyulduğunu yazdı. Başarılı futbolcunun temsilcisi Necdet Ergezen, siyah-beyazlı kulüp ile oyuncusu Dorukhan’ın mukavele uzatma görüşmelerinin 2019’un yazında başladığını ve yaklaşık 5 ay süren müzakereler sonucunda sözleşme yenileme çalışmaları bir sonuca ulaşmayınca sonlandığını bildirdi.

“Her görüşmede farklı istekler”

Ayrıca Ergezen, yaptığı açıklamada; her görüşmede Beşiktaş Kulübü’nün farklı bir taleple karşılarına geldiğini ve kendilerine yazılı resmi bir teklifin de ulaşmadığını beyan etti.

“Udinese’nin teklifi reddedilmişti”

Sezon başında İtalya’nın Udinese takımı başarılı orta saha oyuncusu için Beşiktaş’a 7+1 milyon Euro’luk transfer teklifi yapmıştı. Ancak o dönemin başkanı Fikret Orman, bu teklifi düşük bulup reddetmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya