SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Douglas Costa, Juventus'un toplanma tarihini açıkladı

FUTBOL | 29.03.2020 15:38

Şu anda Brezilya'da bulunan Douglas Costa, Giorgio Chiellini ile irtibata geçtiğini ve çalışmalara 15 ya da 20 Nisan başlanacağını belirtti.

Douglas Costa, Juventus'un toplanma tarihini açıkladı

Juventus Kulübü Başkanı Andrea Agnelli, yabancı futbolculara corona virüs nedeniyle ülkelerine gitmesine izin verdi. Geçtiğimiz günlerde ülkesi Brezilya’ya dönen Douglas Costa, sevgilisi Nathalia Felix ile Instagram’da paylaşımlarda bulundu. Bu durum İtalyan taraftarlar tarafından tepkiyle karşılansa da söylemlerin devamı gelmedi.

“Chiellini ile konuştum…”

Öte yandan ülkesi basınına konuşan Douglas Costa, “Şu anda iyi çalışmıyoruz. Bize ne zaman dönmemiz gerektiği de söylenmedi. Geçen gün kaptan Giorgio Chiellini ile konuştum. Normalde 3 Nisan’da toplanmaya başlayacaktık ancak Chiellini her şey yolunda gittiği takdirde 15 ya da 20 Nisan’da çalışmalara başlanacağını söyledi” ifadelerini kullandı.

Brezilyalı kanat oyuncusu, kulübün yapmış olduğu kesintiyi de hak verdiklerini söylerken, böyle bir durumun anlaşılır olduğunu ve bu olayı sorun etmediğini belirtti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya