SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Douglas ve Muhayer Oktay, Beşiktaş’ı UEFA’ya şikâyet ediyor!

FUTBOL | 10.02.2021 17:23

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan Douglas ve Muhayer Oktay, kurallara aykırı şekilde antrenman yapmak durumunda bırakıldıkları için kulübü UEFA’ya şikâyet ediyor.

Douglas ve Muhayer Oktay, Beşiktaş’ı UEFA’ya şikâyet ediyor!

Beşiktaş’ta bu sezonki takım planlamasında yer almayan ve teknik heyet tarafından kadro dışı bırakılan Brezilyalı savunmacı Douglas ve Ümit Milli orta saha oyuncusu Muhayer Oktay, flaş bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

Her iki oyuncu da Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun kararı ile bir süredir günde çift antrenman programı dahilinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ndeki çalışmalarını sürdürürken bu durum yeni bir probleme neden olma noktasına geldi.

ANTRENMAN PROGRAMINDAN DOLAYI UEFA’YA ŞİKAYETE HAZIRLANIYORLAR

Alınan bilgiye göre; Douglas ve Muhayer Oktay, siyah-beyazlıların kendileri için uyguladığı çift antrenman programının UEFA talimatlarına uygun olmadığı gerekçesi ile kulübü bu uygulamasından dolayı şikâyete hazırlanıyor.

UEFA TALİMATLARI NE DİYOR?

Öte yandan, UEFA ise bu konu ile ilgili kadro dışı kalan futbolcular için takımdan ayrı bir antrenman programı uygulanmasına izin vermiyor. Buna göre; Douglas ve Muhayer Oktay’ın takımdan ayrı günde iki antrenman programı ile çalışmalarını sürdürmesine UEFA Talimatları tarafından olanak tanınmıyor.

KARTAL YİĞİT / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya