SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dursun Özbek: Galatasaray nisanda şampiyon

FUTBOL | 09.03.2020 13:31

Eski Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılıların üst üste 3. kez şampiyon olacağını iddia edip, "Galatasaray nisanda yine şampiyon" dedi.

Dursun Özbek: Galatasaray nisanda şampiyon

Eski Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Antalya'da katıldığı Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu tarafından düzenelenen TÜGİK İş Zirvesi'nde önemli açıklamalarda bulundu.

Son iki sezonda olduğu gibi sarı-kırmızılıların yine ipi göğüslemeye en yakın takım olduğunu belirten Özbek, "Galatasaray'ın oldukça kuvvetli bir kadrosu var. Başında da; oldukça önemli ve iyi bir teknik direktörü var. Camiamız art arda alınan iki şampiyonluğun ardından üçüncüsünü de hak ediyor.

"MAYISLAR BİZİMDİR BOŞ BİR SÖYLEM DEĞİL"

Takımın oyun seviyesi oldukça üst düzeye geldi. Kazanmaya devam eceğiz. Bu sezon da şampiyon yine Galatasaray olacak. 'Mayıslar bizimdir' sloğanımız boşuna söylenmemiştir. Şampiyonluktan yana içim rahat. Sezon sonunda şampiyon olacağımıza eminim" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılıların çok iyi bir kadro ve teknik direktörü olduğunu yineleyen Özbek, "Şampiyonluk yolunda oldukça avantajlıyız. Yönetim ve camia da takım ardında. Durum böyle olunca; şampiyonluk kaçınılmaz" dedi.

"GALATASARAY NİSANDA ŞAMPİYON OLACAK"

3 takım arasında şampiyonluk yarışının devam ettiğini belirten Özbek, "Başakşehir her zamanki gibi takipçiliğini devam ettiriyor. Sivasspor büyük avantaj kaybetti. Yarışta 3 takım kaldı. Nisan ayının ikinci, üçüncü haftasından itibaren şampiyonluğu ilan ederiz. Şampiyon yine Galatasaray olacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya