SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Duygun Yarsuvat’tan sert açıklamalar!

FUTBOL | 23.10.2020 21:40

Galatasaray’ın eski başkanlarından Prof.Dr. Duygun Yarsuvat, kulüpte yapılacak başkanlık seçimi hakkında çok konuşulacak sözlere imza attı.

Duygun Yarsuvat’tan sert açıklamalar!

Radyospor’a konuşan Duygun Yarsuvat, "Galatasaray'da başkan ile Fatih Terim ve futbolcular arasında anlaşmazlıklar var. Bir yönetici, başkan kendi teknik direktörü ve futbolcusu hakkında kamuoyu önünde görüş bildirmez. Galatasaray tarihinde ilk defa böyle bir şey oluyor. Bir yönetici aklına her geleni söyleyemez. 9 defa düşünmesi gerekir. Bu bizim yöneticiler, yönetici olmadıkları için böyle davranıyorlar. Bu yönetimin yasal bir geçerliliği de yok. İbra edilmediler, genel kurula gitmediler. Devamlı kaçtılar. Bu bakımdan da bunların söylediklerini kaale almıyorum; çünkü yasal değiller. Meşru bir zemine oturmuyorlar." ifadelerini kullandı.

“ABURRAHİM ALBAYRAK BAŞKAN ADAYI OLACAK”

Abdurrahim Albayrak’ın bir tutkusu olduğunu belirten Yarsuvat, “Mustafa Cengiz başkan olduktan sonra ben hayde haydeye olurum diyor.
 Başkan adayı olacak. Ama ben kendisine pek şans vermiyorum. Yönetici olarak iyi; ama başkanlık görevini götüremez. Aynı manzarayla karşı karşıya geliriz. O yüzden başkanlık fikrini doğru bulmuyorum." diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ÇATI ADAYI FİKRİMİZ VAR”

Galatasaray’ın eski başkanı son olarak, "Galatasaray için bir çatı adayı fikrimiz var. Bazıları böyle bir adaylık için korkuyor. Kafamızda bir isim var; ancak şu anda açıklayamayız. Açıklarsak, çatı adaylık düşüncesi doğmadan biter. Galatasaray için en iyisi, herkesin üzerinde mutabık kaldığı bir tek adayla seçime gitmesidir. Ama buna rağmen çok aday çıkacak. Mevcut yönetim kurulundan Abdürrahim Albayrak'ın dışında Kaan Kançal ve Yusuf Günay da aday olmak istiyor. Başarılı bir yönetim değil. Galatasaray içinde bölücülük yaptı bu yönetim. Onlar gitsin, başkası gelsin toplasın.” diyerek sözlerine son noktayı koydu. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya