SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erjona Sulejmani'den Galatasaray itirafı!

FUTBOL | 18.02.2021 19:25

Erjona Sulejmani, İtalyan basınına verdiği röportajda Blerim Dzemaili ile yaşadıkları boşanma sürecinin eski eşinin Galatasaray'a transferiyle başladığını söyledi.

Erjona Sulejmani'den Galatasaray itirafı!

Galatasaray'ın 2014 yazında Napoli'den kadrosuna kattığı Blerim Dzemaili, Sarı Kırmızılılar'da bir yıl forma giydikten sonra Genoa'a kiralanmış ve 2016 yazında da Bologna'ya satılmıştı. 34 yaşındaki merkez orta sahanın 2015'te evlenip 2018'de boşandığı Erjona Sulejmani ise İtalyan basınına verdiği röportajda ayrılığa giden sürecin eski eşinin Cim Bom'a transfer olmasıyla başladığını söyledi. Real Time adlı televizyon kanalında yayınlanan Rivelo programına katılan Arnavut model, konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

"Dzemaili İstanbul'a gittiğinde hamileydim ve ilişkimiz kötüydü. Ailesiz, sevgisiz ve yalnızdım. Çünkü o kalıcı bir şekilde benden uzaktaydı. İşte bu noktada da kriz başladı. Kendisi çalışıyordu ve onu haftada yalnızca bir kez görebiliyordum. Sürekli üzgündüm. Dışarıdan bakan biri her şeye sahip olduğumu ve hiçbir eksiğimin bulunmadığını söyleyebilir ama durum çok farklıydı. 

İleri geri gitmeye başladım ve onu terk ettikten sonra üç ay boyunca İtalya'da kaldım. Sonrasında çocuğumun bana ihtiyacı olduğunu fark ederek geri döndüm. Eşim beni hiç aldatmadı. Boşandıktan sonra kızgın olan Dzemaili'ydi. Zira ayrılık kararını alan bendim ve o buna katılmıyordu. Başlarda bir sürtüşmemiz oldu ama şu anda barış evredeyiz. Kendisinin gerçek sevgiyi bulmasını diliyorum. Onu hem seviyor hem de artık sevmiyorum. Onun da aynı şeyleri hissettiğini umuyorum."

GQ İtalya tarafından "en çekici Avrupalı taraftar" seçilen seksi yıldız, aynı zamanda Dzemaili'nin en büyük oğlu olan Luan'ın annesi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya