SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eddie Newton’dan Bilal Başacıkoğlu kararı! Yönetim onay verdi…

FUTBOL | 11.10.2020 15:31

Trabzonspor’da transfer döneminin son günü kritik bir karar verildi. Takımdan gönderilmesi gündemde olan Bilal Başacıkoğlu, Eddie Newton’un kararıyla kadroda kaldı.

Eddie Newton’dan Bilal Başacıkoğlu kararı! Yönetim onay verdi…

Trabzonspor’da bu sezon lisansı geç çıkarılan Bilal Başacıkoğlu’nun, transfer döneminin son döneminde az daha takımdan gönderileceği ortaya çıktı. 16 Eylül’de lisansı çıkartılan 25 yaşındaki kanat futbolcusunun, 5 Ekim’de başka bir takıma gönderilmesi bekleniyordu.

NEWTON’DAN YÖNETİME RAPOR

Trabzonspor muhabirimiz Haluk Ayyıldız’ın haberine göre; olası transfer Yönetim tarafından Eddie Newton’a danışılınca, askıya alındı. İngiliz teknik adam, Başacıkoğlu’nun takımdan gönderilmesi yönündeki yönetimin teklifine, “Bana lazım, takımda kalsın” dedi. Yönetim ise bu görüşmenin ardından hocanın kararını dinleyerek; Hollanda doğumlu Türk oyuncuyu takımda tuttu.

BİLAL, NEWTON’A TEŞEKKÜR ETTİ

Daha sonrasında bu haberi öğrenen Bilal Başacıkoğlu’nun, Newton’un yanına giderek, “Teşekkür ederim, sizi asla pişman etmeyeceğim” dediği belirtildi.

Bu sezon yalnızca 1 Süper Lig maçında forma giyen 25 yaşındaki futbolcu, 17 dakika süre aldı.

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya