SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Edin Dzeko'nun selamına Ferrero'dan küfürlü yanıt!

FUTBOL | 26.06.2020 13:06

Sampdoria Başkanı Massimo Ferrero'ya son maçta umut yıkan golün sahibi Edin Dzeko'nun selamı iletildi ve devamında olanlar oldu...

Edin Dzeko'nun selamına Ferrero'dan küfürlü yanıt!

Sampdoria Kulübü Başkanı Massimo Ferrero’nun öyle bir görüntüsü düştü ki internete; sosyal medya adeta yıkıldı! Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Ferrero, aynı zamanda bir film yapıcısıdır. Olaylara zaman zaman sarkastik bir şekilde yaklaşan 68 yaşındaki başkan, futbol dünyasının sevilen isimlerinin başında geliyor.

Serie A’da çarşamba günü oynanan Roma, Sampdoria mücadelesi Edin Dzeko’nun 85. dakikada attığı golle 2-1’lik Roma üstünlüğüyle son bulmuştu. Küme düşmeme mücadelesi veren Sampdoria, Roma karşısında alacağı 1 puan bile fazlasıyla ihtiyacı vardı. Dzeko’nun golü sonrasında adeta çöküntü yaşayan Massimo’nun o görüntülere ekranlara da yansımıştı.

Bu durumu fırsat bilen bir rakip takım taraftarı; Massimo Ferrero’yu yolda görür ve telefondan video kayıt tuşuna basar. Daha sonra Ferrero ile taraftar arasında şu diyalog yaşanır:

Taraftar: Ferrero, Edin’in selamı var.

Ferrero: Hangi Edin?

Taraftar [Gülerek]: Edin Dzeko.

Ferrero: S*ktir git!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya