SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Efecan Karaca: Trabzonspor’a transferim oldu gibiydi!

FUTBOL | 03.04.2021 17:40

Aytemiz Alanyaspor’un 31 yaşındaki oyuncusu Efecan Karaca, Trabzonspor’a transferi ile ilgili son an anda bir pürüz çıktığını açıkladı.

Efecan Karaca: Trabzonspor’a transferim oldu gibiydi!

Aytemiz Alanyaspor forması giyen Efecan Karaca, Trabzonspor’a transferinin son aşamaya geldiğini, bordo-mavili formayı giymeyi istediğini fakat beklenmedik bir pürüzden dolayı işlemlerin tamamlanmadığını belirtti.

Fanatik’e konuşan Efecan Karaca "Her şey oldu gibiydi, görüştük. Hasan Başkan ile konuştum. Hatta ben son gün gittim kulübe sabah sözleşmemi feshetmek için. Saat 4’e 5’e kadar bekledim. Ancak olmadı son anda. Tam nedenini ben de bilmiyorum. Maddi konularda mı anlaşılamadı, ne oldu bilmiyorum. Ben de fedakârlık yaptım ama anlaşamadı kulüpler.” ifadeleri ile transfer görüşmelerinin gerçekleştiği sürece değindi.

Karaca, “Ben de Alanyaspor’un oyuncusu olduğum için saygı duydum. Abdullah hoca ile görüşmüştük. Beni çok istemişti. Ben de çok istemiştim gitmeyi. Trabzonspor sonuçta büyük takım. Ve her Türk futbolcu 4 büyük kulüpte oynamak ister. Ben de istedim, son dakika ‘oldu’ dediler. Kulübe gittik, olmadı. Tabi ki üzüldüm. Ancak yapacak bir şey yok. Hayat devam ediyor. Kendimi çok yıpratırsam, performansıma yansırdı. Kendime zarar verirdim, bir iki gün üzüntüsünü yaşadım ama sonra toparladım. Sonuçta profesyonellik devreye giriyor. Ben buranın oyuncusuyum, buradan ekmek yiyorum. Beni Efecan Karaca yapan Alanyaspor olduğu için işimize baktık." sözleriyle ise bordo-mavili ekibe transfer olmayı çok istemesine rağmen Aytemiz Alanyaspor’da kalmasına da saygı duyduğuna dikkat çekti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya