SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Efecan Karaca’dan, Fenerbahçe ve Erol Bulut açıklaması

FUTBOL | 20.05.2020 13:59

Aytemiz Alanyaspor’un kanat oyuncusu Efecan Karaca, teknik direktörü Erol Bulut’u öven açıklamalar yaparken, hocasının Fenerbahçe’ye yakışacağını ifade etti.

Efecan Karaca’dan, Fenerbahçe ve Erol Bulut açıklaması

Aytemiz Alanyaspor’un başarılı sağ kanat futbolcusu Efecan Karaca, teknik direktörü Erol Bulut hakkında açıklamalarda bulundu. AA muhabirine konuşan Karaca, Bulut’un Fenerbahçe’ye yakışacağını söyledi.

“FENERBAHÇE GİBİ BÜYÜK BİR CAMİAYI HAK ETTİ”

Son haftalarda adı sıkça Fenerbahçe’yle anılan teknik direktörü Erol Bulut hakkında açıklamalarda bulunan Efecan Karaca, “Çok iyi bir insan. Bize bir ağabey gibi yaklaşıyor. Malatya’da başarılı oldu, sonra bize geldi yine öyle. Erol Hoca için zaten her şey ortada. Fenerbahçe gibi büyük bir camiayı hak etti. Fenerbahçe’yi çok iyi biliyor. Karakteri ve hocalıktaki başarısıyla o yerleri hak eden bir insan. İnşallah, ne istiyorsa Allah gönlüne göre verir. Erol Hoca, bir oyun mantalitesine sahip. Hücum futbolu oynatmayı seviyor. Fenerbahçe’yi çalıştırırsa yüzde yüz başarılı olur. Yabancı dili de var, Alman disiplini derler ya o da var” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya