SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ekaterina Dorozhko da Tarkan hayranı çıktı!

FUTBOL | 03.09.2020 16:53

Luiz Adriano'nun eşi Ekaterina Dorozhko, Instagram'a geri döndü. 2,5 aylık aranın ardınan sahalara dönen Rus güzel, Alesenka Lesenka ve Irina Moroziuk gibi Tarkan hayranı çıktı.

Ekaterina Dorozhko da Tarkan hayranı çıktı!

Brezilyalı golcü Luiz Adriano'nun eşi Ekaterina Dorozhko, ülkesi Rusya'da; 'siyahi bir adamla evlendim' diye ölüm tehditleri aldım açıklamasının ardından gündem olmuştu. Ülkesindeki bu ırkçı tavrın Brezilya'da; 'bakın bakın Rus geliyor' şeklinde devam ettiğini savunan Dorozhko, ırkçılık karşıtı yaptığı açıklamalarla spor kamuoyunun ilgisini çekmeyi başardı.

Aşk ya da dostluk ten rengi tanımaz diyen Rus güzel, yoğun ilgiden bunalıp 11 Haziran'da sosyal medya hesabını gizleyip uzlete çekildi. Taa ki; 1 Eylül'e kadar... Yeniden sosyal medyada aktif olan 23 yaşındaki model, Instagram'dan uzak kaldığı günlerin acısını bol bol hikaye paylaşarak çıkarıyor...

Rus güzel'in hikayelerinin birinde; spor yaptığı sırada; arkadan gelen ses ise çok tanıdık. Irina Moroziuk, Alasenka Lesenka gibi Türkler'in yakından takip ettiği kişiler gibi Ekaterina Dorozhko da bir Tarkan hayranı... Rus güzel, spor yaparken mega star Takan'ın 2010'da çıkardığı Adını Kalbime Yaz albümünün çıkış parçası olan Öp'ü dinlerken görüldü.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya