SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ekaterina Dorozhko, 'Kara Sevda'ya düştü! Diziyi artık Türkçe izliyor!

FUTBOL | 30.12.2020 13:45

Luiz Adriano ile boşanmanın eşiğine gelen Ekaterina Dorozhko, Türk dizisi Kara Sevda'ya fena sardı. 'Kara Sevda'ya düşen Rus güzel, diziyi artık Türkçe izliyor.

Ekaterina Dorozhko, 'Kara Sevda'ya düştü! Diziyi artık Türkçe izliyor!

Luiz Adriano ile boşanmanın eşiğine gelen Ekaterina Dorozhko, spor medyasının yakın markajında olan yengelerden... Adriano'nun evli olduğu sırada Rus güzeli bırakıp Luma Simeos ile yeni bir aşka yelken açması; basının Dorozhko'ya olan ilgini daha da bir arttırdı.

Instagram'ı aktif kullanan Rus güzel, Türkiye'ye duyduğu hayranlıkla biliniyor. Sancılı aşk hayatının ardından Türk dizilerine saran Ekaterina Dorozhko, tam bir Kara Sevda hayranı...

Fırsat buldukça başrollerini; Burak Özçivit ile Neslihan Atagül Doğulu'nun paylaştığı diziyi izleyen Dorozhko, bu anları Instagram hesabından paylaşmaktan geri durmuyor.

Kara Sevda'nın sıkı takipçisi olan Rus model, diziyi o kadar benimsemiş ki; diziyi Türkçe izliyor. Ekaterina Dorozhko'nun Kara Sevda'ya düştüğü o anlar.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya