SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Elia'dan Başakşehir'i kızdıracak sözler!

FUTBOL | 06.09.2020 11:33

Başakşehir'le sözleşmesinin bitmesinin ardından Utrecht'e giden Eljero Elia, transferi ve Türkiye günleriyle ilgili flaş itiraflarda bulundu.

Elia'dan Başakşehir'i kızdıracak sözler!

Medipol Başakşehir ile sözleşmesi sona erdikten sonra ülkesinin takımlarından Utrecht'in yolunu tutan Eljero Elia transfer süreci ve Türkiye günleriyle ilgili flaş itiraflarda bulundu. 33 yaşındaki Hollandalı sol açık, One To Watch adlı podcast programında sözü edilen iki konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

"Utrecht'ten herhangi bir imza parası almadım. İnsanların neden böyle bir şey uydurduklarını anlamıyorum. Size yemin ederim ki imza parası almadım. İnsanlar Twente ya da ADO Den Haag'a gitmediğim için hayal kırıklığına uğradı. Ancak beni tanıyanlar bilir ki asla para avcısı değilim.

Türkiye ve İtalya'dayken takım arkadaşlarımla hiç akşam yemeğine çıkmadım. Oysa burada Willem Janssen ve Joris van Overeem hemen beni yemeğe çağırdı. Felemenkçe konuşmayı ve buradaki atmosferi özlemişim. Takım arkadaşlarınızdan hep bunu istersiniz. Juventus ve Başakşehir'de ise meslektaşlarımla aramda hiçbir bağ yoktu. Onlar tarafından kabul edilmiyordunuz."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya