SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eljif Elmas'a övgü üstüne övgü!

FUTBOL | 24.09.2019 16:21

Eljif Elmas'a övgü üstüne övgü!

Transfer sezonunda Fenerbahçe'den Napoli'ye rekor bir bedelle transfer olan Eljif Elmas, İtalya'da övgü üstüne övgü alıyor.

Kendisini küçük yaştan beri tanıyan ve hocalığını yapan Makedonya Teknik Direktörü Igor Angelovski, genç orta saha hakkında La Gazetta dello Sport'a çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

'Ancelotti'nin Elmas'ı Napoli'yi fethetti' başlıklı haberde düşüncelerine yer verilen Angelovski,

"Belki şaşıracaksınız ama Eljif daha 20 yaşında yeni girdi. Orta sahada şu an veteran bir oyuncu gibi. Onu sahada gördüğünüzde 20 yaşında olduğuna inanamıyorsunuz."

yorumunda bulundu.

Eljif'in 1 ay gibi kısa bir sürede geliştiğini vurgulayan deneyimli teknik adam,

"Napoli'ye gittiği için çok mutluyum. Sadece İtalya'nın ikinci büyük takımından değil, aynı zamanda dünyanın sayılı teknik direktörlerinden biri olan Ancelotti'nin başında olduğu bir takımdan bahsediyoruz.

1 ay geçmesine rağmen Eljif'in geliştiğini görüyorum. Çok iyi olduğunu bana söyledi ancak daha iyi olacağını da göreceksiniz. Kendine inanıyor ve her durumda kendini göstermek istiyor. Onun sırrı bu."

diyerek sözlerini tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya