SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eljif Elmas’a eleştiri yağmuru!

FUTBOL | 28.10.2019 17:39

1 İtalya Serie A’nın 9. hafta maçında Napoli, deplasmanda SPAL ile karşılaştı. İki takım da eşitliğe razı olarak sahadan 1-1’lik skorla ayrıldı.

İtalya Serie A’nın 9. hafta maçında Napoli, deplasmanda SPAL ile karşılaştı. İki takım da eşitliğe razı olarak sahadan 1-1’lik skorla ayrıldı.

2 Çizme ekiplerinin mücadele ettiği maça ilk 11’de başlayan Eljif Elmas, basın tarafından büyük bir eleştiriye maruz kaldı.

Çizme ekiplerinin mücadele ettiği maça ilk 11’de başlayan Eljif Elmas, basın tarafından büyük bir eleştiriye maruz kaldı.

3 Birçok İtalyan gazetenin  10 üzerinden 5 puan verdiği genç futbolcu hakkında, La Gazzetta dello Sport, oyuncunun hem pozisyon bulamamasını hem de sağ tarafta hiçbir etki gösterememesiyle ilgili eleştiri yaptı.

Birçok İtalyan gazetenin 10 üzerinden 5 puan verdiği genç futbolcu hakkında, La Gazzetta dello Sport, oyuncunun hem pozisyon bulamamasını hem de sağ tarafta hiçbir etki gösterememesiyle ilgili eleştiri yaptı.

4 Golde yaptığı hataya vurgu yapan II Matino, genç oyuncunun hem hücumda hem de savunmada kötü olduğunu yazdı.

Golde yaptığı hataya vurgu yapan II Matino, genç oyuncunun hem hücumda hem de savunmada kötü olduğunu yazdı.

5 Tuttosport ise genç oyuncuya 5.5 puan verirken, Eljif’i, Napoli’nin ‘en zayıf halkası’ olarak nitelendirdi.

Tuttosport ise genç oyuncuya 5.5 puan verirken, Eljif’i, Napoli’nin ‘en zayıf halkası’ olarak nitelendirdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya