SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Emel Şahin ile Gözde Taşkıran kim daha challenge'ında kafaları tokuşturdu!

FUTBOL | 14.10.2020 13:04

Selçuk Şahin ile Ertuğrul Taşkıran'ın dostlukları eşlerine de sirayet etmiş. Dost meclisinde bir araya gelen Emel Şahin ile Gözde Taşkıran, challenge yaptı, kafaları tokuşturdu!

Emel Şahin ile Gözde Taşkıran kim daha challenge'ında kafaları tokuşturdu!

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Volkan Demirel, Selçuk Şahin ve Ertuğrul Taşkıran kadar eşleri de sıkı dostlar... Aktif futbolculuk yaşamlarına nokta Volkan Demirel ve Selçuk Şahin, sarı-lacivertlilerin bünyesinde çalışmaya devam ederken Ertuğrul Taşkıran ise Kasımpaşa'nın kalesini koruyor.

Bu isimlerin Çubuklu forma altında başlayan dostlukları eşlerine de sirayet etmiş. Zeynep Sever Demirel, Emel Şahin ve Gözde Taşkıran, fırsat buldukça bir araya gelip eski günleri yad ediyor. Geçtiğimiz günlerde kankalar buluşması düzenleyen Yengeler, eğlenceli paylaşımlara imza attı.

Selçuk Şahin'in eşi; Emel Şahin ile Ertuğrul Taşkıran'ın hanımı; Gözde Taşkıran kim daha challenge'ında kozlarını paylaştı... Kim daha kilolu, kim daha romantik, kim daha fırlama, kim daha korkak, kim daha titiz, kim daha alıngan sorularına verdikleri cevaplarda mutabık kalan Yengeler, kim daha yardımsever ve kim daha dedikoducuda anlaşamadı.

Özellikle son soru olan kim daha dedikoducu sorusunda; topu birbirlerine atan Emel Şahin ile Gözde Taşkıran, kafaları tokuşturdu. Emel Şahin'in Instagram'daki "Kafam hala ağrıyor desem" notlu paylaşımını alıntılayan Gözde Taşkıran "En son son 'küüüt' sesini hatırlıyorum gerisi yok" yanıtı verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya