SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emirhan İlkhan'dan flaş açıklamalar: Futbolu bırakmayı düşündüm

FUTBOL | 29.09.2022 15:10

Beşiktaş’tan İtalyan ekibi Torino’ya transfer olan Emirhan İlkhan, futbolu bırakmayı düşündüğünü söyledi.

Emirhan İlkhan'dan flaş açıklamalar: Futbolu bırakmayı düşündüm

Genç futbolcu, İtalyan basınından Tuttosport'a açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’taki günlerinden bahseden Emirhan İlkhan, "İstanbul'da antrenman sahası bize çok uzaktı. Babam her gün bana eşlik edemiyordu. Her gün toplu taşıma ile gidip gelemiyordum. Gidip akşam dönüyordum. Çok fazla ders de çalışamıyordum. Ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. 5 yıldan fazladır bu formayı giyiyordum ve devam etmemin imkansız olduğunu düşündüm. Benim gibi bir çocuğun İstanbul'da tek başına dolaşması tehlikeli olurdu." ifadelerini kullandı. 

‘’ABİM BANA ÇOK YARDIM ETTİ’’ 

En çok abisinin desteğini aldığını söyleyen genç futbolcu, "Abim bana çok yardım etti. Bana, 'Sahip olduğun yetenekle burada duramazsın. Zaten binlerce kez fedakarlık yaptın. Her şeyi birden bırakamayız. Sana yardım edeceğim. Sen bunu hak ediyorsun. Eğer iyi bir futbolcu olamazsan vay başına' dedi. Kendisine çok şey borçluyum'' dedi. 

‘’FUTBOLU BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜM’’ 

Ders çalışamadığı dönemlerde futbolu bırakmayı düşündüğünü söyleyen 18 yaşındaki Emirhan, "14 yaşında futbolu bırakmayı düşündüm. Beşiktaşlı yöneticilerle konuştum ve artık devam edemeyeceğimi, toplu taşımayla antrenmana gidip gelmenin çok zor olduğunu söyledim. Geç saatlerde eve dönmek bir çocuk için oldukça tehlikeydi." sözlerini sarf etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya